Angličtina přes Skype

„Use it or lose it” (anglické rčení) (nepoužíváš/zapomeneš)

Naučte se anglicky po Internetu!

Nabízím individuální kurz angličtiny „ušitý vám na míru”, ve kterém si zlepšíte ty anglické dovednosti, se kterými potřebujete pomoci, ať už jste kdekoliv na světě - zlepšete si svou angličtinu z pohodlí svého domova!

Mé kurzy přes Skype budou přesně odpovídat vašim požadavkům a pomohou vám, abyste si svou angličtinou byli mnohem jistější:

Úroveň angličtiny: od začátečníků po pokročilé (A1-elementary - C1-advanced)
Kdy a jak často: podle dohody

Anglická konverzace po Skypu

Cíl kurzu:
mluvit o běžných každodenních věcech - tato dovednost je důležitá pro budování osobních i pracovních vztahů.

Mé lekce vycházejí z konkrétních potřeb a zájmů mého studenta. Můžeme se například bavit o tom, co se (vám) stalo ten den důležitého, co jste dělali o víkendu, jaká bude/byla vaše dovolená a/nebo co jste se dočetli v novinách.
Většinu času budete mluvit vy, zatímco mým úkolem bude zaznamenávat vaše chyby, abychom je mohli později společně opravit bez toho, aniž by se narušila plynulost vašeho projevu. Společně zlepšíme přesnost a úroveň vaší angličtiny. Krok za krokem se s každou lekcí zlepší jistota vašeho anglického projevu.

Po každé lekci dostanete mailem shrnutí nových slovíček z hodiny, abyste si je mohli prostudovat a naučit se je před naší další hodinou. Můžete dostávat i domácí úkoly, aby byl váš posun v angličtině rychlejší.

Pracovní pohovor v angličtině po Skypu

Cíl kurzu:
připravit se na pracovní pohovor v angličtině – při vlastním pohovoru se pak budete cítit mnohem jistější. Vaši jistotu protistrana vycítí a budete vypadat mnohem lépe a přirozeněji.

Během své kariéry jsem byla jak v roli člověka, který pohovor vede, tak i v roli kandidáta - dokáži tedy pochopit obě strany pohovoru.

  • Krok 1: Začneme vaším CV. Opravíme ho a případně v něm vylepšíme některé výrazy.
  • Krok 2: Probereme vaše zkušenosti, vaše silné a slabé stránky, vaše koníčky, vaše důvody pro výběr konkrétní kariéry i vaše budoucí profesní cíle. Pak budeme přehrávat různé situace z pohovoru, abyste se naučili odpovídat na standardní otázky, se kterými se můžete při pohovoru setkat.
  • Krok 3: Vysvětlíme si postupy a taktiky, jak během pohovoru lépe zvládat stres a tlak.

Po každé lekci dostanete mailem shrnutí nových slovíček z hodiny, abyste si je mohli prostudovat a naučit se je před naší další hodinou. Můžete dostávat i domácí úkoly, aby byl váš posun v angličtině rychlejší.

Ceny za 30 minutové lekce:

Počet lekcí Anglická konverzace Pracovní pohovor
1 12 € / 324 Kč 13 € / 351 Kč
5 55 € / 1 485 Kč
(11 € / 297 Kč za lekci)
60 € / 1 620 Kč
(12 € / 324 Kč za lekci)
ušetříte 7%
10 100 € / 2 700 Kč
(10 € / 270 Kč za lekci)
110 € / 2 970 Kč
(11 € / 297 Kč za lekci)
ušetříte 15%

Zrušení lekce 24 a více hodin předem je zdarma. Při pozdějším zrušení je za lekci účtována plná cena.

Platit lze bankovním převodem nebo na fakturu.
Číslo účtu: 670100 - 2206735503 / 6210
IBAN: CZ2062106701002206735503
BIC: BREXCZPPXXX